Шановний лікарю!
Щиро дякуємо за активну участь всім лікарям у дослідженні!
Надані статистичні данні дуже важливі для формування національної стратегії менеджменту вульвовагінальних виділень та цервікальної патології.
Серед 1150 зареєстрованих учасників до фінального етапу дійшло 472, що є високим показником Вашої активності та стурбованності ситуацією.
Нижче Ви можете ознайомитися зі списками учасників, що отримали гранти за участь у дослідженні. Детальну інформацію щодо подальших дій стосовно використання гранту можна отримати з 8 січня 2020 року за телефонами координаційного центру!

*Приносимо вибачення за можливі незручності, але у зв'язку з Новорічними та різдвяними святами "координаційний центр" не працює з 29 грудня до 8 січня 2020 року. У разі крайньої необхідності та в черговому режимі можна зв'язатися за телефоном +380963697711.Гранти за участь у дослідженні
Перелік учасників, що отримали Гранти
Шановні учасники! Для неупередженності поглядів, координаційним центром було прийнято рішення підвести підсумки проекту за допомогою www.random.org.
Список із 472 учасників завантажено в систему, сортований в довільному порядку. Від 1 до 25 номеру - гранти на участь у виїзному семінарі в Туреччині. Від 26 до 50 номеру - гранти на участь у ТУ "Кольпоскопія та цервікальна патологія". Від 51 до 75 номеру - гранти на участь у виїзному семінарі в Одесі. Від 76 до 100 номеру - гранти на участь у одноденних майстер-класах від ГО "УАКЦП"
В умовах національної реальності, у нас недостатньо даних для оцінки дійсної ситуації про епідеміологічний стан щодо захворюваності на вульвовагінальні інфекції, виявлення ступеню резистентності до запропонованого в 2018 році лікування протоколом «Європейське керівництво щодо ведення пацієнток з вагінальними виділеннями міжнародного союзу проти інфекцій, які передаються статевим шляхом».
В 2017 році було зареєстровано Українську Асоціацію кольпоскопії та цервікальної патології (ГО «УАКЦП»), яка вже в 2018 році увійшла до складу Європейської Федерації з кольпоскопії та нижнього генітального тракту (EFC). Ключовими завданнями УАКЦП є впровадження профілактичних заходів щодо попередження розповсюдження передраку та раку шийки матки.
Доведено, що дисбаланс вагінального біотопу є дійсним предиктором стрімкого розвитку цервікальної патології. І з уваги на прямий взаємозв'язок захворювань шийки матки з бактеріальним вагінозом чи змішаними інфекціями УАКЦП бере на себе відповідальність і за інфекційний контроль за станом нижнього генітального тракту. Саме тому протягом останніх двох років ми активно обговорюємо положення для створення «Національного консенсусу з менеджменту синдрому вульвовагінальних інфекцій».
ГО "УАКЦП" пропонує лікарям взяти участь в
"Епідеміологічному дослідженні стосовно ситуації на поширеність синдрому вульвовагінальних інфекцій (СВВ) в Україні"
Результати дослідження будуть статистично оброблені та опубліковані в науково-практичному журналі з імпакт-фактором, а також в подальшому використані для створення «Національного консенсусу з менеджменту Синдрому вульвовагінальних інфекцій» і перегляду положень «Українського Національного консенсусу з обстеження та лікування жінок після проходження первинного цервікального скринінгу».
Ми ставимо перед собою мету:
збір статистичних даних щодо етіології вульвовагінальних виділень (СВВ)
Оцінка частоти рецидувуванння СВВ
Оцінка та порівняння діагностичної та лікувальної тактики із міжнародними стандартами IUSTI-2018
Виявлення ступеню асоціації СВВ із цервікальною патологією
Можливості при участі у дослідженні
Участь у дослідженні є добровільною та не передбачає будь-якої матеріальної вигоди для лікаря. Найкращі роботи (клінічні випадки) будуть розглянуті Президією УАКЦП на видачу грантів на освітні заходи (повний комплекс з логістикою), що проводить УАКЦП:

 • 25 реєстраційних квитків на участь у науково-практичному семінарі «100 Питань про здоров'я жінки: гормонокорекція, онкоризики, профілактика», 31.01-01.02.2020 року (сертифікат 20 балів);
 • 25 реєстраційних квитків на участь у курсі тематичного удосконалення від ГО «УАКЦП» та НМАПО імені П.Л.Шупика «Кольпоскопія та патологія шийки матки» протягом 2020 року (сертифікат 25 балів);
 • 25 реєстраційних квитків «Міжнародний майстер-клас з кольпоскопії та менеджменту вульвовагінальної патології. VIN та VAIN», 29-30.05.2020, м. Одеса (сертифікат 20 балів);
 • 25 реєстраційних квитків на будь-який одноденний національний майстер-клас від ГО «УАКЦП» (сертифікат 10 балів).

Для того, щоб отримати освітній грант, необхідно подати заявку, особисто взяти участь у дослідженні та виконати всі умови дослідження. Звертаємо Вашу увагу, що гранти не видаються у грошовій формі, а являють собою сертифікати на навчання від ГО «УАКЦП»
Умови участі у дослідженні
 • Лікар акушер-гінеколог, онкогінеколог, що працює в державному або приватному медичному центрі;
 • Кількість пацієнтів зі скаргами на патологічні вагінальні виділення – не менш ніж 25 на тиждень;
 • Письмова згода на обробку персональних даних та участь у дослідженні
Етапи участі у дослідженні
1. Заповнити форму реєстрації на сайті www.iusti.com.ua
 • Підтвердження зарахування у дослідження відбувається протягом 24 годин
 • Кожному учаснику надсилається індивідуальне e-mail та смс-повідомлення про реєстрацію
 • Заявки на участь приймаються до 1 жовтня 2019 року.
2. Кожному зареєстрованому учаснику протягом 10 діб від дати реєстрації надсилається «реєстраційний журнал дослідження».
 • В журналі розміщено 100 реєстраційних карток, які повинні бути заповнені учасником протягом 3-х місяців, але не пізніше ніж 15 грудня 2019 року.
«Реєстраційний журнал дослідження» надсилається учаснику кур'єрською службою «Нова пошта» або волонтерами Асоціації.

3. Протягом дослідження кожен місяць учасник повинен проходити контрольне анкетування на сайті www.iusti.com.ua

4. До 24 грудня учасник зобов'язаний надіслати повністю заповнені «реєстраційні картки» в координаційний центр.

Оригінали кур'єрською доставкою «Нова пошта» на відділення №48 за адресою: м. Київ, М. Бойчука 7/11 (відправляти на ім'я Поліщук Дмитро 380963697711) або через волонтерів Асоціації (консультація за тел. 0963697711)
УВАГА! Отримання гранту можливо тільки серед тих учасників, що надіслали/передали оригіналі "Реєстраційних анкет" до 24 грудня 2019 року

Результати дослідження обробляються координаційним центром та 28 грудня 2019 року будуть опубліковані на сайті www.iusti.com.ua
Дистаційна освіта для учасників
Протягом дослідження кожен учасник має додаткову можливість пройти дистанційний освітній відео-курс від проф. Albert Singer та отримати сертифікат UACCP загальною кількістю 5 балів для врахування їх при атестацiї на присвоєння (пiдтвердження) лiкарської квалiфiкацiйної категорiї вiдповiдно до наказу МОЗ України вiд 22.02.2019 № 446. Доступ буде надано всім учасникам з 15 грудня по 15 січня 2020 року.

З усіх питань щодо участі просимо звертатися до координаційного відділу:
research@iusti.com.ua; Тел. (096) 714 87 26, (095) 605 85 45, (097) 674 51 56

Зареєструватися в дослідженні

Дні
Години
Хвилини
Секунди
Зареєструватися в дослідженні
Заповнючи реєстраційну форму, підтверджую обробку та використання моїх персональних данних
Прізвище, імя, по батькові
Місто проживання
Спеціалізація
Місце роботи
Телефон
E-mail
Вибір кур’єрської доставки матеріалів дослідження:
Номер відділення або адреса «Нової пошти»
Кількість робочих годин на тиждень?
Кількість пацієнтів з синдромом вульвовагінальних виділень на день?
Чи дотримуєтесь рекомендацій IUSTI-2018 в діагностиці та лікуванні пацієнток з СВВ?
Чи надаєте згоду на ведення дотримання умов участі у дослідженні?
«Епідеміологічне дослідження розповсюдження та менеджменту вульвовагінальних інфекцій в Україні» проводиться ГО «УАКЦП»
Координаційний центр
research@iusti.com.ua
Тел. (096) 714 87 26, (095) 605 85 45, (097) 674 51 56