Вітаю учасників та делегатів IХ (XVI) З'їзду громадської організації «Асоціація стоматологів України» «Національна програма профілактики основних стоматологічних захворювань як складова державної системи охорони здоров'я України».
З'їзд зібрав у залі лікарів - стоматологів з усіх регіонів України, членів громадських організацій, науковців та викладачів стоматологічних факультетів медичних вузів, керівників системи охорони здоров'я з метою висловити позицію професійного медичного співтовариства щодо реформування медицини та стоматологічної галузі зокрема. Державна політика в сфері медицини має спиратися на консолідовану думку медичних та стоматологічних фахівців.
Щоб разом добитися результату, нам потрібен постійний діалог, ефективні механізми зворотно-го зв'язку. І тому важливо, що в порядку денному конгресу дійсно сутнісні, найактуальніші питання: нові інноваційні міждисциплінарні підходи до діагностики та лікування соматологічних захворювань, ефективні протоколи реабілітації стоматологічних хворих, а також сучасні підходи до організації стоматологічної допомоги, професійні та правові аспекти діяльності медичних працівників.
Впевнений, що на з'їзді лікарів – стоматологів відбудеться змістовна розмова і всі конструктивні ідеї, пропозиції обов'язково будуть затребувані на практиці, в реалізації нашої державної політики.
Бажаю вам плідної роботи, цікавих дискусій та конструктивних рішень! Дякую за вашу працю, за ваше служіння людям, за вашу вірність професійному обов'язку.