Запрошуємо Вас та Ваших колег взяти участь у роботі ХХ Конґресу Світової Федерації Українських Лікарських Товариств (СФУЛТ), який відбудеться 24-26 жовтня 2024 року У ЗМІШАНОМУ ФОРМАТІ (ОЧНО у місті ЛУЦЬКУ за активної співучасті Світової Федерації Українських Лікарських Товариств, Всеукраїнського лікарського товариства, Українського лікарського товариства у Львові та Волинського національного університету ім. Лесі Українки.
Реєстраційна форма: https://forms.gle/rx2yDgjKvr94USh7A
Інформація щодо реєстрації, форми участі, публікації тез і статей, подається у додатку 1,
щодо правил оформлення текстів для публікації у додатку 2
ПРОГРАМНІ ПИТАННЯ
XХ КОНҐРЕСУ СВІТОВОЇ ФЕДЕРАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ ЛІКАРСЬКИХ ТОВАРИСТВ
1. Українські лікарські товариства у світі: реалії і перспективи розвитку.
2. Професійна автономія, лікарське самоврядування. Лікарська етика та професійна відповідальність лікарів. Ліцензування, сертифікація, акредитація. Безперервний професійний розвиток і медична освіта.
3. Зміни охорони здоров’я в Україні: (і) громадське здоров’я і спроможність до подолання епідеміологічних загроз; (іі) зміни в наданні медичної допомоги у воєнний період; (ііі) реформування первинної та вторинної ланок надання медичної допомоги управління в охороні здоров’я, тощо.
4. Реабілітація та медико-соціальні проблеми, мультидисциплінарний підхід: посттравматичні стани (бойова, побутова травма), адаптація учасників військових дій.
5. Наукові здобутки та сучасні інноваційні технології в сучасній медицині (згідно спеціальностей): (і) діагностика, лікування, профілактика; (іі) організація охорони здоров’я та медичної допомоги; (ііі) наукові дослідження та стандарти (додаток 2, субтитли а–ь).
Додаток 1
ПУБЛІКАЦІЯ В МАТЕРІАЛАХ ХХ КОНГРЕСУ СФУЛТ
- Тези доповідей і статті з програмних питань, оформлені з дотриманням вимог, що наведені у додатку 2, надсилаються на е-адресу sfulttz@ukr.net
УВАГА!!! Оплата підготовки друку[1] стандартних тез (1600 знаків) –200 грн здійснюється на РАХУНОК в ПАТ КБ ПриватБанк № UA053052990000026007016212941 , МФО 300711, ЄДРПОУ 20071736. В графі призначення платежу вказується: Добровільний внесок, прізвище першого автора і три перші слова назви тез.
- До друку приймаються тези, що надійшли після попередньої оплати і реєстрації.
- КРАЙНІЙ ТЕРМІН подачі матеріалів –до 01 жовтня 2024 p.
РЕЄСТРАЦІЯ І СЕРТИФІКАЦІЯ УЧАСТІ
- Вибір варіанту участі і реєстрація здійснюються самостійно шляхом он-лайн реєстрації за посиланням https://forms.gle/rx2yDgjKvr94USh7A (рекомендується) або через офіс ВУЛТ vult@ukr.net
- Реєстраційний внесок: 500 грн (паперовий збірник тез) чи 250 грн (електронний збірник тез) – дають право на отримання матеріалів Конгресу (ТЕЗИ, ПРОГРАМА, СЕРТИФІКАТИ (учасника чи ДОПОВІДАЧА), доступ до участі у всіх наукових заходах.
- Членам СФУЛТ, ВУЛТ, інтернам та студентам-медикам надається знижка 20 %.
- Оплата реєстраційного внеску здійснюється на той же рахунок, що й оплата друку тез: УВАГА!!! ТОЙ САМИЙ РАХУНОК в ПАТ КБ «ПриватБанк» № UA053052990000026007016212941 , МФО 300711, ЄДРПОУ 20071736
- У графі призначення платежу вказується: Реєстраційний внесок за Прізвище Ім’я
- Розмір реєстраційного внеску не залежить від форми участі в Конгресі як за рівнем наукової активності, так і за часом участі, і дає право на доступ до всіх наукових і сателітних заходів, в тому числі урочистого відкриття Конгресу.
- Оплата додаткових матеріалів Конгресу та інших видань, заходів здійснюються самостійно.
ФОРМИ УЧАСТІ ТА СЕРТИФІКАЦІЯ (за вибором учасника[2]):
Згідно додатку 5 до Порядку проведення атестації лікарів (пункт 1 розділу V) Критерії нарахування балів безперервного професійного розвитку, що затверджений Наказом Міністерства охорони здоров’я України № 446 від 22 лютого 2019 року участь у Конґресі сертифікується (п.3.1. інформальна освіта) наступним чином:
№ | Форма участі | Бали | Підтвердження |
участь в повній програмі Конґресу без доповіді | 10 | Сертифікат | |
Усна доповідь* у любому із симпозіумів | 30 | Сертифікат доповідача та Програма Конґресу |
*) Науковий оргкомітет Конґресу має право вибору для включення до програми відповідного симпозіуму у формі усної або мультимедійної доповіді.
Додаток 2
ПРАВИЛА ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ ТА СТАТЕЙ ДЛЯ ДРУКУ В МАТЕРІАЛАХ ХVІІІ КОНГРЕСУ СФУЛТ
- Тези доповідей повинні відповідати тематиці. Мова публікації–українська, англійська.
- Формат друку: “Word for Windows”, шрифт TimesNewRoman, розмір шрифту – 12, інтервал – 1,0; без ручних перенесень; аркуш А4, поля: з усіх боків – по 2,0 см.
- Стандартний об’єм текстового матеріалу (без назви, прізвищ авторів та адрес) не має перевищувати 1600 знаків (20 рядків по 80 знаків у рядку). При більшій кількості знаків тези друкуються за умови доплати додатково 100 грн за кожну сторінку (до 1600 знаків), що перевищує зазначений обсяг.
- Структура тез: а) НАЗВА публікації (великими літерами, жирним шрифтом);
б) прізвища та ініціали авторів (прізвище основного доповідача підкреслюється);
в) місто, заклад, де проводилось наукове дослідження (без абревіатур);
г) текст тез (усі абревіатури, котрі вказані перший раз – повинні бути розшифровані).
- У правому верхньому куті вказується код програмного питання: цифра 1, 2, 3, 4, 5ь.
До цифри 5 додається буква (а–ь) у відповідності з цим переліком:
а) акушерство та ґінеколоґія;б) педіатрія;в) кардіолоґія, ревматолоґія;г) пульмонолоґія, фтизіатрія;ґ) ґастроентеролоґія;д) нефролоґія, уролоґія;е) невролоґія, нейрохірурґія та психіатрія;є) ендокринолоґія;ж) імунолоґія, алерголоґія;з) оториноларинґолоґія;и) офтальмолоґія;і) інфекційні хвороби, СНІД, вірусолоґія, епідеміолоґія;ї) дерматовенеролоґія;й) психолоґія, психотерапія, сексопатолоґія, нарколоґія;к) анестезіолоґія, реаніматолоґія, інтенсивна терапія;л) хірурґія, трансплантолоґія, імплантолоґія, косметолоґія;м) травматолоґія та ортопедія; | н) онколоґія; гематолоґія;о) стоматолоґія, щелепно-лицева хірурґія;п) рентгенолоґія, радіолоґія;р) фармаколоґія, клінічна фармаколоґія, токсиколоґія;с) фітотерапія, гомеопатія, нутриціолоґія, дієтолоґія;т) спортивна, військова, космічна медицини;у) геронтолоґія, профпатолоґія;ф) реабілітація, фізіотерапія та курортолоґія;х) санологія, гіґієна, лабораторна діаґностика;ц) анатомія, гістолоґія, фізіолоґія, мікробіолоґія;ч) судова медицина, патанатомія, патогістолоґія;ш) нетрадиційні методи діаґностики і лікування;щ) ґенетика, демоґрафія;ю) управління і орґанізація охорони здоров’я, медична освіта;я) історія медицини, лікарське називництво (медична термінолоґія);ь) інші галузі медицини. |
- Рукопис повинен бути ретельно перевірений та відредаґований автором. Редакція та Орґкомітет Конгресу не несуть відповідальності за помилки авторів.
- Публікація тез доповідей платна. Вартість публікації одних тез доповіді (до 1600 знаків) – 200 грн. У випадку збільшення обсягу (понад 1600 знаків) публікація можлива у разі доплати по 100 грн за кожну додаткову сторінку (до 1600 знаків).
- За бажання автора опублікувати повний текст статті, оплата її видруку здійснюється в розмірі 100 грн[3], за кожну сторінку обсягом 2000 знаків, за умови її схвалення Науковим комітетом Конгресу.
- У випадку невиконання зазначених вище вимог тези доповідей і статті не публікуються.
Для гарантованого включення публікації до книги матеріалів Конгресу здійсніть електронну реєстрацію за посиланням https://forms.gle/rx2yDgjKvr94USh7A
[1] Оплата друку у вартість книги матеріалів не входить. Книгу матеріалів буде вислано поштою після сплати реєстраційного внеску після конгресу або за окрему плату (ціна буде визначена після друку Матеріалів).
[2] Участь в Конгресі має право любий дипломований лікар та студент 4-6 курсів медичних університетів. Для участі з доповіддю лікар/студент має подати тези для публікації в матеріалах Конґресу і здійснити он-лайн реєстрацію.
_________________________________________________
Архів
30-31 травня 2023 року Проведено ІІ Національний медичний конгрес з міжнародною участю: «Протимікробна резистентність: світові виклики» 30-31 травня 2023 року |
В рамках Конгресу проведені майстер-класи антимікробної терапії при лікуванні пацієнтів із пан- та мультирезистентністю, коморбідними станами, з використання фармакокінетично-фармакодинамічної моделі антимікробної терапії, моніторингу антимікробної терапії.
Цільова аудиторія (лікарська спеціальність):
Алергологія, Бактеріологія, Анестезіологія, Акушерство і гінекологія, Гастроентерологія, Дерматологія, Дієтологія, Ендокринологія, Епідеміологія, Загальна практика – сімейна медицина, Імунологія, Кардіологія, Косметологія, Неврологія, Неонатологія, Онкологія, Ортопедія, Отоларингологія, Педіатрія, Пульмонологія, Ревматологія, Рентгенологія, Стоматологія, Хірургія, Урологія, Фармацевти.
Захід внесено до Переліку заходів БПР 2023р. Більш детальна інформація в презентації: